9 Sizden Gelen “Yorumlar”

  1. Merhabalar Muhammed bey yemek menü fiyatlarımız kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir.0532 591 33 61 numaradan size yardımcı olabiliriz ilginiz için teşekkürler.

 1. Sayın yetkili öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Teknede 300 kişilik bir düğün hakkında bilgi verirmisiniz.

  1. Merhabalar Ensar Bey teşekkürler 500 kişiye kadar kapasiteli teknelerimiz mevcuttur.Tekneyi öncelikle sünnet konseptine göre süslemesini yapıyoruz, yemekli bir programda öncelikle teknemizin açık alanına konuklarımızı ağırlıyoruz açık alanımızda hoş geldin kokteyli meşrubat eşliğinde konuklara sunuyoruz.Ortalama 1 saat sürüyo programımız 1 saat geçtikten sonra alt salona konukları resteurant bölümümüze davet ediyoruz bu bölümde ana yemekler yenildikten sonra tekrardan açık alanımıza konuklarımızı alıyoruz tur programımız 4 saat sürüyor,pasta ve meyve ikramı ardından turumuz sona eriyor.
   Tur programımız 4 saat sürüyor boğazın her iki yakasını gezdirip aldığımız noktaya geri bırakıyoruz.
   Tur güzergahı Avrupa yakası ( Eminönü ile İstinye ) arasındaki tüm noktalar Anadolu yakasında (Üsküdar ile Beykoz arasındaki) tüm noktalar yavaş seyirli bir şekilde gezdiriyoruz.
   Alış noktası boğaz içinde müşterilerimizin geliş lokasyonuna göre farklılık gösterebilir.
   Ücretli ve ücretsiz iskeleler boğazda mevcuttur.

 2. Teknede düğün yaptık. Çok memnun kaldık.Hizmet kalitesi çok yüksekti.Çiftlere tavsiye ederim.

 3. Mezuniyet balosu planlıyorduk boğaziçi yatçılık ile nette gezerken iletişim kurdum iyikide karşıma çıktı teknede balomuz çok güzel geçti yemekler inanılmaz güzeldi aşçı ve garsonlara çok teşekkür ederim, bu teşekkürü bir borç bildim saygılarımla iyi çalışmalar.

 4. Sayın yetkili merhablar teknede düğün yapmayı planlıyoruz en düşük tekne düğünü sayısı kaç kişi olmamız gerekiyor.
  iyi çalışmalar.

  1. Merhabalar düğünlerde minimum sayıda sınırlama yoktur 25 kişiye kadar bile teknede düğün yapabiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.